вівторок, 30 квітня 2013 р.

Замок Олеський і замок Підгорецький

Спонтанно в п'ятницю домовились з колегами друзями з роботи поїхати в Олеський замок на вихідних. Ми там часто проїздимо по трасі, але ніколи немає часу заїхати, отож вирішили поїхати спеціально. Зі Львова це близько 70 км. Скажу зразу що замків я за своє життя трохи побачив і не очікував чогось особливого. Чогось особливого і не побачив. Замок в Олеську маленький (хто бачив замок в Дубно чи Вавель в Кракові, може порівняти). Замок в Підгірцях в сумному стані (кажуть його хотіли викупити під готель, але жадібність чиновників не дозволила їм дозволити комусь замахнутися на старовину). А от такий красивий костел серед звичайного села на Львівщині - це красиво.

Далі трохи фото.Ще заїхали в Підгірці, там теж є замок, щоправда в середину нас не пустили, та й на територію мали б не пустити (бо ми приїхали в 16:15, а відкрито до 16:00), але сторож не відмовився від внеску на підтримання місцевого алкоголізму і показав нам обхідну стежку.

Наступне фото - експеримент з HDR засобами камери. Як на мене - непогано.


Ну а далі нам потрібно було щось робити з м'ясом, якого помилково взяли трохи забагато. Народ чекає вечерюНу і наостанок - майстер-клас від Дори по художньому складанню карімата.

Ну і так, для галочки, бажання №19 зі списку виконано!


2 коментарі:

  1. Олеський замок перестарались у реставруванні, виглядає, як ляльковий, а Підгорецький з виду набагато кращий, шкода стан в нього плачевний(. Яблучкове складаня карімату - супер)

    ВідповістиВидалити