понеділок, 14 травня 2012 р.

Лас Вегас вдень і вночі

Як ми всі знаємо, Лас Вегас - розкішне місто в пустелі, створене спеціально для забав, гріха, розпусти, медового місяця американців і тринькання грошей в різні способи.


Насправді кажуть що тільки 10% доходу місто отримує від азартних ігор, решта ж від інших сервісів. В першу чергу це шоу, екскурсії (наприклад, вертолітні), ресторани та інше. А в самих казино багато туристів, і пенсіонерів які ще встигають здійснити свою американську мрію. Фотографувати не дозволяють, тому як вже вийшло.


Практично все місто - це одна величезна (тому що на ній найбільші готелі) вулиця довжиною в кілька миль. Починається вона з сторони Каліфорнії з такого знайомого знаку.


Великі і відомі готелі мають свою "тему", наприклад розкішний італійський "Беладжіо", модний "MGM Grand", Париж, Венеція і Палаццо...

В "Венеції" є справжній Гранд Канал, гондоли і гондольєри, правда трішки по-американському


В Лас Вегасі дуже багато наречених, часом в цікавому вбранні"Париж" має копію Ейфелевої вежі в 2 рази меншу оригінала, а біля Беладжіо - відомі співочі фонтани (про які окремо).В "Беладжіо" всередині розкішно, дуже багато живих квітів


З Єйфелової вежі видно весь Стріп в усі сторони, тому я там провів практично весь вечір.
А за готелями-хмарочосами - одноповерхова Америка далеко в глибину пустелі.
А тим часом стемніло...А в самому місті на початку травня ввечері досить тепло (30 за цельсієм), але не душно.


А тим хто нагулявся, Лас Вегас каже "до побачення" і "будьте чемні в дорозі"

1 коментар: